Sun World Newsletter

Scientific Studies

Cariere

Oferte de joburi

PROGRAMATOR

LOCAȚII: bucuresti

NUMAR POZITII VACANTE: 1

RESPONSABILITĂȚI

  • Dezvolta, implementeaza si testeaza module noi in site-urile si aplicatiile web existente;
  • Testeaza aplicatiile dezvoltate, identifica erorile de functionalitate ale acestora si implementeaza solutii eficiente de remediere a disfunctiilor;
  • Colaboreaza eficient cu membrii echipei de proiectare si implementare pentru a asigura standardele de calitate ale aplicatiilor si site-urilor dezvoltate;
  • Colaboreaza eficient cu membrii echipei de proiectare si implementare pentru a asigura standardele de calitate ale aplicatiilor si site-urilor dezvoltate.

CERINȚE:

  • Cunostinte, cel putin la nivel mediu, despre tehnologiile Web: HTML, XML, CSS, PHP, MySQL, Javascript;
  • Experienta in lucrul cu platformele open source WordPress si Prestashop;
  • Cunoasterea unui framekork (Yii Framework, Zend Framework, CodeIgniter, CakePHP) constituie avantaj;
  • Persoana pasionata de programare, responsabila, dedicata si entuziasta;
  • Orientare catre client si lucrul in echipa;
  • Dorinta de dezvoltare si autodepasire.

BENEFICII:

Se ofera un pachet salarial motivant, precum si oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei echipe de succes pe piata de profil.